Nobi Hair Clinic

Kush jemi ne

Nobi Hair u themelua nga një grup ekspertësh me një pasion të përbashkët për të ndihmuar njerëzit të ndihen dhe të duken më mirë. Me mbi 20 vjet përvojë në fushën e mbjelljes së flokëve, ekipi ynë turk dhe shqiptar sjell njohuri dhe përkushtim të thellë për çdo klient. Ne besojmë se çdo procedurë duhet të jetë sa më natyrale dhe pa dhimbje, duke siguruar që çdo klient të ndihet i sigurt dhe i kënaqur me rezultatet.

 • Mjekë turq
 • Transplantet me shumë metoda
 • Profesionalizëm maksimal
Kush jemi ne

Shërbimet tona

DHI

Mbjellja e flokëve me metodën DHI

Një metodë inovative që përdor një stilolaps të veçantë për të vendosur folikulat e flokëve në mënyrë të saktë dhe natyrale. Kjo metodë siguron shpërndarje të barabartë dhe një pamje më të dendur, duke minimizuar operacionin dhe duke zvogëluar kohën e rikuperimit.

FUE

Mbjellja e flokëve me metodën Sapphire FUE

Kjo metodë përdor mjete të bëra nga safiri për të krijuar vrima të vogla në të cilat futen gjëndrat e flokëve. Është i njohur për shërimin e shpejtë, minimizimin e dhimbjes dhe rezultatet natyrale.

Women

Transplanti i flokeve për femrat

Procedura speciale që marrin parasysh karakteristikat unike të rënies së flokëve tek femrat, duke ofruar zgjidhje të buta dhe natyrale.

Beard

Transplanti i mjekrës dhe vetullave

Një qasje artistike për të rivendosur vetullat dhe mjekrën, duke i dhënë një pamje të dëshiruar të plotë dhe të shëndetshme.

Why Nobi Hair
Përse ne

Pse Nobi Hair është ndryshe

 • Mjekë të çertifikuar

  Ekipi ynë përbëhet nga mjekë dhe infermierë turq me përvojë.

 • Disponueshmëria 24 orë në ditë

  Sa herë që keni nevojë për ndihmë, ne do të jemi vetëm një minutë larg.

 • Teknologji moderne

  Ne përdorim mjetet më të fundit për t'ju lejuar të arrini rezultatet më të mira.

Nobi Hair - Transplant Flokësh në Shqipëri

Për një eksperiencë të kompletuar

Çdo pacient është i veçantë për ne. Në Nobi Hair, ne kujdesemi të kuptojmë nevojat dhe dëshirat e çdo individi, duke krijuar një plan të personalizuar që i përshtatet stilit të jetesës dhe pritshmërive të tij. Ekipi ynë është i përkushtuar për të ofruar udhëzime dhe mbështetje të vazhdueshme, nga konsultimi fillestar deri te kujdesi pas proçedurës.

Bileta e fluturimit e përfshirë

Nëse zgjidhni të bëni një transplant flokësh në klinikën tonë dhe jetoni në një vend të huaj, ne do t'ju rimbursojmë biletën e fluturimit.

Marrja nga aeroporti

Shoferi ynë do t'ju marrë në aeroport, ai do ju presë duke mbajtur emrin tuaj në një ekran ose letër.

Hoteli i përfshirë

Gjatë qëndrimit tuaj këtu, zakonisht dy netë, fjetja dhe mëngjesi paguhen nga ne.

Konsulencë dhe shampo falas

Jeni gjithmonë të mirëpritur në klinikën tonë për një konsultë falas. Pas proçedurës do të merrni një set shampo dhuratë.

Pamje nga klinika

Ne jemi një institucion i përkushtuar për artin dhe shkencën e transplantit të flokëve. Me vendndodhje në zemër të Tiranës, ne kombinojmë teknikat më të avancuara me një ekip të shkëlqyer specialistësh turq për të ofruar trajtime të personalizuara dhe rezultate të jashtëzakonshme.

3

Mjekë

10

Infermierë

20+

Vite eksperiencë

1000+

Pacientë

Na shkruani tani në WhatsApp

Kontaktoni Nobi Hair për të filluar udhëtimin tuaj drejt një jete të re, plot besim dhe rinovim.

whatsapp