Rreth Nesh

Nobi Hair - Ekselentë në mbjelljen e flokëve

Ne jemi një institucion i përkushtuar për artin dhe shkencën e transplantit të flokëve. Me vendndodhje në zemër të Tiranës, ne kombinojmë teknikat më të avancuara me një ekip të shkëlqyer specialistësh turq për të ofruar trajtime të personalizuara dhe rezultate të jashtëzakonshme.

Nobi Hair u themelua nga një grup ekspertësh me një pasion të përbashkët për të ndihmuar njerëzit të ndihen dhe të duken më mirë. Me mbi 20 vjet përvojë në fushën e mbjelljes së flokëve, ekipi ynë turk dhe shqiptar sjell njohuri dhe përkushtim të thellë për çdo klient. Ne besojmë se çdo procedurë duhet të jetë sa më natyrale dhe pa dhimbje, duke siguruar që çdo klient të ndihet i sigurt dhe i kënaqur me rezultatet.

  • Mjekë turq
  • Transplantet me shumë metoda
  • Profesionalizëm maksimal

3

Mjekë

10

Infermierë

20+

Vite eksperiencë

1000+

Pacientë

Shërbimet tona

DHI

Mbjellja e flokëve me metodën DHI

Një metodë inovative që përdor një stilolaps të veçantë për të vendosur folikulat e flokëve në mënyrë të saktë dhe natyrale. Kjo metodë siguron shpërndarje të barabartë dhe një pamje më të dendur, duke minimizuar operacionin dhe duke zvogëluar kohën e rikuperimit.

FUE

Mbjellja e flokëve me metodën Sapphire FUE

Kjo metodë përdor mjete të bëra nga safiri për të krijuar vrima të vogla në të cilat futen gjëndrat e flokëve. Është i njohur për shërimin e shpejtë, minimizimin e dhimbjes dhe rezultatet natyrale.

Women

Transplanti i flokeve për femrat

Procedura speciale që marrin parasysh karakteristikat unike të rënies së flokëve tek femrat, duke ofruar zgjidhje të buta dhe natyrale.

Beard

Transplanti i mjekrës dhe vetullave

Një qasje artistike për të rivendosur vetullat dhe mjekrën, duke i dhënë një pamje të dëshiruar të plotë dhe të shëndetshme.

Na shkruani tani në WhatsApp

Kontaktoni Nobi Hair për të filluar udhëtimin tuaj drejt një jete të re, plot besim dhe rinovim.

whatsapp